Popis ubytování a vybavení chalupy 

zahrady a dětského hřiště

Pokoje a dispozice chalupy

Chalupa disponuje celkem 4 ložnicemi.

První ložnice je s manželskou postelí, druhá ložnice je 4 lůžková ( vybavení : palanda, dvě samostatné lůžka a TV ). Tyto pokoje lze použít jako samostatný pronájem.

V prvním patře se nachází jeden 4 lůžkový pokoj ( vybavení: manželskou postelí a dvěmi samostatnými lůžky ) a jeden 6 lůžkový  ( vybavení : bar s ledničkou, manželskou postelí a čtyřmi samostatnými lůžky). Dále je zde filmový koutek, stolní fotbálek, šipky a wc. 

všechny pokoje jsou vybaveny  povlečením, ručníky a osuškami.

V přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a jídelním koutem, elektrickým krbem, sedací soupravou, TV se satelitní televizí a netflixem.  Kuchyň s jídelním stolem, dětský koutek. Dále zde najdete 2 koupelny jednu s vanou a jednu se sprchovým koutem s wc a terasu se vstupem na zahradu.

Ve spodním přízemí se nachází vinný sklípek, lyžárna a stolní tenis.

Kuchyň


Kuchyň s jídelním stolem se nachází v přízemí vedle obývacího pokoje vybavena standartním vybavením jako je lednička, sporák s troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a myčka. Dále zde najdete kávovar na mletou kávu s funkcemi na presso, capuccino a latté. Toustovač s výměnými plotynkami na přípravu vaflí a grilovaní masa , tyčový mixér i veškeré věci na pečení vč. formy na bábovku jsou vám k dispozici. Samozřejmostí je nádobí, hrnce, pánvičky a pod. K dispozici máte utěrky, houbičky na nádobí, jar i tablety do myčky. 

V chodbě máte k dispozici ještě americkou ledničku.

Dětský koutek a dětské vybavení

Dětský koutek se nachází v přízemí a je vybaven dětskou kuchyňkou, Montérským pultíkem a hračkami pro vaše nejmenší ratolesti. Samozřejmostí jsou stolní hry, lego duplo, knihy, papíry a potřeby pro psaní a malování ....

Dále je možné zapůjčení dětské postýlky s molitanem, polštářkem a peřinkou vč. povlečení, jídelní židlička, dětská vanička, nočník i dětské prkénko vše v ceně pronájmu.

Filmový koutek pro děti a dospělé

Ve filmovém koutku najdete projektor s projekčním plátnem ( nutnost připojení svého notebooku, kabel HDMI k dispozici ) stolním fotbálkem a šipkami, aby jste v naší chalupě našli zábavu i pro větší děti a nejen pro ty nejmenší. 

Venkovní posezení s grillem a ohništěm 


Venku je vám k dispozici posezení v altánku s grillem, včetně otáčecí vidlice na kýtu. Vedle altánku najdete otevřené ohniště s posezením pro příznivce táboráku. V letní sezóně je k dispozici u altánku i venkovní  bazén, stolní tenis, a dětský koutek s domečkem, pískovištěm, malou klouzačkou a trampolínou, které je pouze pro chalupu KopperovkaI. Nabízíme i možnost  lukostřelby.  

Dětské hřiště, bazén, Lukostřelba

Dětské hřiště  se nachází v zadní části zahrady, kde máte k dispozici pro vaše ratolesti dětský domeček, pískoviště, houpacího koníka, trampolínu, dětskou prolézačku s klouzačkou, houpačkami a malou horolezeckou stěnou. Tento prostor je společný pro obě chalupy. 

Vinný sklípek


Vinný sklípek se stylovým posezením pro cca 8 os. se nachází v přízemí naší chalupy. 


Stolní tenis

ve spodní části chalupy máte k dispozici stolní tenis